Шість вихованців спорткомплексу «Олімп» представили Миколаївщину на великих всеукраїнських змаганнях. Чотири дні поспіль юні плавці змагалися на водних доріжках, демонструючи наполегливість та витримку.

Як йдеться на сторінці ФБ «Соціальні об’єкти південноукраїнського енергокомплексу», цьогорічний літній чемпіонат України з плавання серед кадетів приймав Львів з 17 по 20 червня. Він став одним із наймасштабніших за кількістю учасників. Позмагатися за нагороди приїхали понад 300 спортсменів. Географія учасників вражає: представники 20 областей країни та міста Києва.

Програма змагань була насиченою та різноманітною. Плавці мірялися силами на дистанціях усіма стилями плавання. Також кадети долали комплексні дистанції та викладалися на повну в командних естафетах.

Миколаївську область на турнірі захищала команда вихованців СК «Олімп» УСО ПАЕС. У її складі виступили Гнат Маршевський, Іван Пашко, Тимур Кравченко, Богдан Яремчук, Софія Бадюк та Валерія Рябчук.

Двом південноукраїнським спортсменам 2012 року народження вдалося увійти до топ-числа найкращих:

  • Гнат Маршевський виборов шосте місце на дистанції 100 метрів на спині та у багатоборстві, а також посів десяту позицію на двохсотметрівці на спині.
  • Іван Пашко посів тринадцяте місце у запливі на 100 метрів на спині.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися