Футболісти з Південноукраїнська підкорили зону етапу Кубка Кіма «Разом до перемоги» серед гравців віком до 15 років. Наші хлопці показали характер, забили купу голів та вибороли путівку до наступного раунду. Про це повідомляється на офіційному сайті Південноукраїнська.

Цієї суботи у Вознесенську зібралися юнацькі футбольні команди. Південноукраїнськ на турнірі представляли вихованці СК «Олімп» УСО ПАЕС. Хлопці показали впевнену гру.

Автор: Південноукраїнська міська рада

Перший матч проти господарів поля, ФК «Таборівка», тримав у напрузі. Гра була запеклою, але наші спортсмени дотиснули суперника. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь «Олімпа».

Наступний поєдинок перетворився на справжній розгром. Футболісти з ДЮСШ «Арбузинка» не змогли стримати натиск наших атак. У ворота суперника влетіло одинадцять м'ячів. Фінальний свисток зафіксував неймовірні 11:1.

Склад команди: Роман Лемех, Роман Пасічник, Антон Хоршев, Дмитро Поліщук, Богдан Кім, Владислав Скірда, Микола Федоренко, Олександр Неграй, Фільварченко Роман, Іртищев Дмитро, Перепічай Макар, Бойчук В'ячеслав, Теребич Єгор.

Тепер команда готується до вирішального етапу. Фінал змагань відбудеться 27 червня у Миколаєві.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися