На Миколаївщині підприємець отримав у користування величезне водосховище під виглядом надання послуг. Тепер Вознесенська окружна прокуратура через суд намагається повернути державі понад 300 гектарів земель водного фонду. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної прокуратури.
Історія почалася з того, що Вознесенське міжрайонне управління водного господарства підписало договір із підприємцем. Офіційно це називалося «послугами з оптимізації стану водосховища». Але за красивими словами ховалася зовсім інша реальність.
Насправді бізнесмену просто віддали водойму разом із землею під нею для розведення риби. За законом, усе мало бути інакше. Такі об'єкти передають в оренду виключно через аукціон. Дозвіл на це має давати обласна державна адміністрація, а не управління водного господарства, яке взагалі не є власником цієї землі та води.
Через таку схему державний бюджет не отримував грошей за оренду. Зараз Господарський суд Миколаївської області вже відкрив провадження у справі.
Судовий розгляд триває.

- Підписуйтесь на наш канал в YouTube
- Читайте нас у Telegram
- Будьте в курсі всіх новин, долучайтеся до спільноти ЮжкаNews.City у Viber
- Читайте актуальні новини від ЮжкаNews.City у Facebook
- Обговорюйте новини та діліться актуальним в нашій групі Сучасний Південноукраїнськ у Facebook.
- Ми також є в Instagram та TikTok.

